MEDYA PLANLAMA

Reklam bütçenizi reklamın amaç ve tasarımına uygun olarak; en doğru zamanda, en doğru mecrada ve en doğru şekilde kullanıyoruz.

Medya planlamada marka ve ürününüz için size en uygun mecrayı seçiyor, sizin adınıza fiyat araştırması ve teklifi almayı gerçekleştiriyoruz.

Değerlendirme sonrasında son revize tekliflerle onaylanan Medya ( Tv, Radyo, Gazete, Dergi, İnternet ) organlarında yayına hazırlık sürecini tamamlıyoruz. .

Markanızı en iyi yerlere getirmek için en doğru mecrada stratejik bir çalışmayla sizi hedef kitlenizle buluşturuyor sonucu size raporluyoruz.

Ulusal, Bölgesel ve Yerel bazda firmanız markanız ve kampanyanıza uygun en doğru kanalda bütçenizi etkili ve verimli kullanarak pazar payınızı ve satışlarını arttırmayı hedefliyoruz.

Kuruluşunuzun tanıtım ve reklam ihtiyacına uygun mecrayı belirledikten sonra sizin adınıza sıkı bir pazarlığa oturuyoruz.

Tanıtım bütçenizi en verimli kullanabileceğimiz mecra paylaştırması sonrasında durumu size raporluyoruz.

Satın almasını gerçekleştirdiğimiz kuruluşların dışında iş ortaklarımızın ihtiyaç ve beklentilerine yönelik yer almak istedikleri mecralarda da araştırma ve uygulama gerçekleştiriyoruz.

ULUSAL

BÖLGESEL

YEREL

MEDYA REKLAMLARI 

TELEVİZYON – GAZETE – DERGİ – İNTERNET – RADYO